1. série

Nosorožčí rohy

2. série - grafika Lucie

Nekrvavá verze

Krvavá verze

Luskouní šupiny
Sloní kly
Suvenýry
Domácí mazlíčci
Kožešiny
Slonovina - umění
Medicína
Trofeje
Móda
Otravy - supi
Otravy - karbofuran
Tygří masox
Koráli
Medvědí žluč
Kytovci

Výstava Ukradené divočiny

Výstava Ukradené divočiny je pro zájemce k dispozici v elektronické podobě. Pokud Vás fotopanely Ukradené divočiny zaujaly a chtěli byste je vystavit také ve své zoologické zahradě, na univerzitě, škole, úřadě, ve firmě nebo kdekoliv ve svém okolí, rádi Vám poskytneme tisková data. V případě zájmu prosím kontaktujte Lucii Čižmářovou na cizmarova@kukang.org.


K přiblížení problematiky ilegálního obchodu se zvířaty a jednotlivých témat Ukradené divočiny široké veřejnosti slouží také Výstava Ukradené divočiny fotografky Lucie Čižmářové. Každý panel je tvořen fotografií poukazující na jeden z mnoha problémů, kterého se ilegální obchod se zvířaty a jejich částmi těl týká, včetně informace o odhadovaném rozsahu daného problému. Zajímavostí je, že všechny exempláře nebo části zvířat na fotografiích, jako je slonovina, nosorožčí rohy, kožešiny kočkovitých šelem, šupiny luskounů aj., byly zabaveny kontrolními orgány v České republice


Jak získat Výstavu Ukradené divočiny?

2. série - grafika Oliver

Otravy - supi
Tygří masox
Koráli
Medvědí žluč
Kytovci
Otravy - karbofuran

Fotografie partnerské kampaně Zlonovina

Fotografie Zlonovina jsou pro zájemce k dispozici v elektronické podobě. Pokud Vás fotografie Zlonovina zaujaly a chtěli byste je vystavit také ve své zoologické zahradě, na univerzitě, škole, úřadě, ve firmě nebo kdekoliv ve svém okolí, Česká koalice pro ochranu biodiverzity (CCBC) Vám ráda poskytneme tisková data. V případě zájmu prosím kontaktujte Kristýnu Novákovou na kristyna.novakova@ccbc.cz. Více o kampani Zlonovina na www.ccbc.cz.


Pytlák
Dobrý obchod?
Sběratel
Modelka
Organizace, které se ke kampani Ukradená divočina připojily a vystavily její fotografie
Organizace, které kampaň Ukradená divočina či jednotlivé fotografie zaštítily